המלצות ותודות פיזיותרפיה התפתחותית

איריס יקרה,

אגם טופלה במרכז להתפתחות הילד ע"י פיזיותרפיסטית, לצערי ללא שיפור. מודאגת מאוד התחלתי לחפור בגוגל ולחפש פיזיותרפיסטית פרטית שאולי תוכל לעזור לאגם להתקדם ולהתחיל ללכת.  לשמחתי מצאתי את הפרטים שלך והתקשרתי לברר אתך האם יש מה לעשות בנידון.

הגעת לביתנו לראשונה כשאגם הייתה בת שנה ו-9 חודשים. לא יכולנו להסתיר את הדאגה על כך שאגמי עדיין לא הולכת בעוד שאחיה התאום כבר רץ בבית. מיד עם תחילת הטיפול בביתי ראיתי את שיטת הטיפול שלך ומיד התאהבתי…

מדי שבוע לא יכולתי להסתיר את הדאגה שהנה עוד שבוע חלף ואגמי עדיין זוחלת. שבועיים לפני גיל שנתיים שוחחנו וחשבנו כיצד ממשיכים הלאה, בעלי כבר התייאש והדאגה גברה… מיד הרגעת אותנו והצהרת "עד יום הולדת שנתיים היא תלך"!!  פשוט לא יאומן! אגמי חגגה יום הולדת ב-04.12.13 בתאריך 13.12.13 אגמי החלה פתאום ללכת לבד!

אנו מודים לך על כל התמיכה במיוחד הרגשית לאימא היסטרית שכמוני. תודה ענקית על העבודה המרשימה לאין שיעור שעשית עם אגם.  לנצח נודה לך על כך!"

"איריס היקרה,

 ברצוני להודות לך מכל הלב על עבודה מדהימה שעשית עם בני איתי. פניתי אלייך כאשר איתי היה בן שנה ושמונה חודשים, עשה את כל השלבים ההתפתחותיים בזמן ,כולל הליכה סביב חפצים והולכת חפצים לא יציבים, אבל סרב בכל תוקף ללכת עצמאית. כל ניסיונותינו לעודד אותו ללכת לא צלחו. הילד פשוט סרב בתוקף ומיד התיישב.

כבר בפגישה הראשונה עמך הבנתי שמדובר פה באשת מקצוע רצינית. מיד התחלת לעבוד עם איתי ,לא ויתרת לרגע וכבר בפגישה הראשונה איתי עשה מספר צעדים עם עזרה, אבל עדיין התעקש לשבת. אמרת לי שעד מסיבת פורים (תוך שבועיים שלושה מיום פגישתנו) הוא ילך, ואני לא האמנתי, אמרתי שאין סיכוי. כבר בפגישתנו השלישית, במקצועיות ובעקביות, גרמת לאיתי לקבל בטחון וללכת לבד!  היום לאחר ארבע פגישות בלבד איתי יוזם הליכה והולך עצמאית.

בתקופה קצרה מאד איתי הפך מסרבן הליכה לילד שנהנה ללכת! אין לי מילים לתאר את תודתי. את מדהימה! אני שמחה שמצאתי אשת מקצוע טובה כמוך. זה לא מובן מאליו. אוהבים אותך ומודים לך מאד מאד.                      לירן ואיתי"

"תודה על הסבלנות הרבה,על האמפטיותויכולת ההכלה האינסופית שלך, על החום והבטחון שהקנית לנו ולעדי, משפ' רייך"